Αγωνιστική Περίοδος 2020-2021

1η αγωνιστική 12η

Πανευαϊκός – Ολυμπιακός Διαβολιτσίου (αναβλήθηκε)
Διαγόρας Κοπανακίου – Ερμής Καλαμάτας 1-2
Ασπρόχωμα – Κυπάρισσος Τριφυλίας 0-3 α.α
Νίκη Πλάτης – Ατρόμητος Πλατύ 0-3
Θύελλα Μερόπης – Αστέρας Βαλύρας 1-1
Ρεπό: Παπαφλέσσας Άμφειας

2η αγωνιστική 13η

Παπαφλέσσας Άμφειας – Πανευαϊκός 0-3 α.α
Ολυμπιακός Διαβολιτσίου – Διαγόρας Κοπανακίου 1-3
Ερμής Καλαμάτας – Νίκη Πλάτης 3-1
Κυπάρισσος Τριφυλίας – Θύελλα Μερόπης 0-6
Αστέρας Βαλύρας – Ατρόμητος Πλατύ 2-1 
Ρεπό: Ασπρόχωμα

3η αγωνιστική 14η

Πανευαϊκός – Διαγόρας Κοπανακίου 2-4
Ασπρόχωμα – Παπαφλέσσας Άμφειας —
Νίκη Πλάτης – Ολυμπιακός Διαβολιτσίου 6-1
Αστέρας Βαλύρας – Ερμής Καλαμάτας 1-2
Ατρόμητος Πλατύ – Κυπάρισσος Τριφυλίας 8-2
Ρεπό: Θύελλα Μερόπης

4η αγωνιστική 15η

Ασπρόχωμα – Πανευαϊκός
Διαγόρας Κοπανακίου – Νίκη Πλάτης
Παπαφλέσσας Άμφειας – Θύελλα Μερόπης
Ολυμπιακός Διαβολιτσίου – Αστέρας Βαλύρας
Κυπάρισσος Τριφυλίας – Ερμής Καλαμάτας
Ρεπό: Ατρόμητος Πλατύ

5η αγωνιστική 16η

Πανευαϊκός – Νίκη Πλάτης
Θύελλα Μερόπης – Ασπρόχωμα
Αστέρας Βαλύρας – Διαγόρας Κοπανακίου
Ατρόμητος Πλατύ – Παπαφλέσσας Άμφειας
Κυπάρισσος Τριφυλίας – Ολυμπιακός Διαβολιτσίου
Ρεπό: Ερμής Καλαμάτας

6η αγωνιστική 17η

Θύελλα Μερόπης – Πανευαϊκός
Νίκη Πλάτης – Αστέρας Βαλύρας
Ασπρόχωμα – Ατρόμητος Πλατύ
Διαγόρας Κοπανακίου – Κυπάρισσος Τριφυλίας
Παπαφλέσσας Άμφειας – Ερμής Καλαμάτας
Ρεπό: Ολυμπιακός Διαβολιτσίου

7η αγωνιστική 18η

Πανευαϊκός – Αστέρας Βαλύρας
Ατρόμητος Πλατύ – Θύελλα Μερόπης
Κυπάρισσος Τριφυλίας – Νίκη Πλάτης
Ερμής Καλαμάτας – Ασπρόχωμα
Ολυμπιακός Διαβολιτσίου – Παπαφλέσσας Άμφειας
Ρεπό: Διαγόρας Κοπανακίου

8η αγωνιστική 19η

Ατρόμητος Πλατύ – Πανευαϊκός
Αστέρας Βαλύρας – Κυπάρισσος Τριφυλίας
Θύελλα Μερόπης – Ερμής Καλαμάτας
Ασπρόχωμα – Ολυμπιακός Διαβολιτσίου
Διαγόρας Κοπανακίου – Παπαφλέσσας Άμφειας
Ρεπό: Νίκη Πλάτης

9η αγωνιστική 20η

Πανευαϊκός – Κυπάρισσος Τριφυλίας
Ερμής Καλαμάτας – Ατρόμητος Πλατύ
Ολυμπιακός Διαβολιτσίου – Θύελλα Μερόπης
Παπαφλέσσας Άμφειας – Νίκη Πλάτης
Διαγόρας Κοπανακίου – Ασπρόχωμα
Ρεπό: Αστέρας Βαλύρας

10η αγωνιστική 21η

Ερμής Καλαμάτας – Πανευαϊκός
Ατρόμητος Πλατύ – Ολυμπιακός Διαβολιτσίου
Αστέρας Βαλύρας – Παπαφλέσσας Άμφειας
Θύελλα Μερόπης – Διαγόρας Κοπανακίου
Νίκη Πλάτης – Ασπρόχωμα
Ρεπό: Κυπάρισσος Τριφυλίας

11η αγωνιστική 22η

Ολυμπιακός Διαβολιτσίου – Ερμής Καλαμάτας
Παπαφλέσσας Άμφειας – Κυπάρισσος Τριφυλίας
Διαγόρας Κοπανακίου – Ατρόμητος Πλατύ
Ασπρόχωμα – Αστέρας Βαλύρας
Νίκη Πλάτης – Θύελλα Μερόπης
Ρεπό: Πανευαϊκός