Αγωνιστική Περίοδος 2019-2010

1η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ 3-3

ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ 0-0

ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ 1-0

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 3-0

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ 2-2

Ρεπό : ΠΑΣ ΡΑΧΗ

2η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 2-0

ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ 2-2

Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. 1-5

ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ 1-1

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ 4-1

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ

3η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ 6-1

ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ 2-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ 0-5

Π.Α.Ο.Κ. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ 0-4

ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ 5-2

Ρεπό: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ 4-0

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ 2-0

ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ 2-1

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. 0-2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ 2-5

Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

5η Αγωνιστική

ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ 0-5

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ 2-2

ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ 2-3

ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ 3-1

ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. 4-0

Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ 5-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0-5

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ 1-5

ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ 1 -1

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ 3-0

Ρεπό : ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ 4-3

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ 1-2

ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΠΑΟΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 1-2

ΠΑΝΕΥΑΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ 2-1

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ -ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ 1-2

ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

8η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ 0-4

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ 0-3

ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ 5-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ 3-3

ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ 1-7

ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

  9η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ 7-1

ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. 3-2

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ 6-1

Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0-3

ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ 0-7

ΡΕΠΟ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ

10η Αγωνιστική

ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ 1-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ 0-2

Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ 1-4

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ 1-0

ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ 0-6

Ρεπό : ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ

11η Αγωνιστική

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ 10-0

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 4-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ 1-2

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ 3-0

ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ 2-1

Ρεπό: ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ

12η Αγωνιστική

ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. 3-5

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ 4-1

Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ 1-3

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ 4-3

ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ 1-1

Ρεπό: ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ

13η Αγωνιστική

ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ

ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ

ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ

14η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ 1-0

ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ 6-0

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – Π.Α.Ο.Κ. 3-0

Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ 3-4

ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0-2

Ρεπό: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ

15η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ 1-4

Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ 3-2

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ 0-3

ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ 0-2

ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ 1-1

Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

16η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ 1-3

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ 2-0

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ 1-5

ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 4-0

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ 7-1

Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ

17η Αγωνιστική

Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΡΑΧΗΣ 0-3

ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ 1-2

ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ 2-0

ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0-2

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΠΑΟΚ 3-2

Ρεπό:  ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

18η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ

ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΟΚ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΥΣ

ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

Ρεπό : ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ